Kargo politikası

VivaLoves™ olarak, müşterilerimize hızlı ve güvenilir kargo hizmeti sunmak için çaba göstermekteyiz. Aşağıda yer alan kargo politikamız, web sitemizden verilen siparişler için geçerlidir:

  • Siparişleriniz,en geç 3 iş günü içinde kargoya verilecektir. Siparişiniz kargoya verildiğinde, takip numaranızı da içeren bir onay e-postası alacaksınız.
  • Kargo süresi, siparişinizin teslimat bölgesine, sevkiyat adresine ve diğer faktörlere bağlı olarak değişebilir. Türkiye'de gönderdiğimiz ürünlerin standart kargo süresi genellikle 4+ iş günüdür. Yurtdışından gelen ürünlerin teslim süresi 14 iş günüdür.
  • Teslimat adresinizin doğru ve eksiksiz olması, kargo şirketinin teslimatını gerçekleştirebilmesi için önemlidir. Yanlış veya eksik teslimat bilgileri nedeniyle oluşacak gecikmelerden VivaLoves sorumlu tutulamaz.

 

  • Teslimat adresinizin(zorunlu alanların tamamını) doğru ve eksiksiz olması, kargo şirketinin teslimatını gerçekleştirebilmesi için önemlidir. Yanlış veya eksik teslimat bilgileri nedeniyle oluşacak sorunlardan  VivaLoves sorumlu tutulamaz.

VivaLoves™ , müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır. Lütfen bu kargo politikasını dikkatlice okuyunuz ve herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Sipariş verdiğinizde, bu politikalarımızı kabul etmiş olduğunuzu lütfen unutmayınız.

Saygılarımızla, VivaLoves